Gökhan Türkmen Yeni Albümünün İlk Klibi “Çatı Katı” ile Ekranlarda

GokhanTurkmenCatiKati

Gökhan Türkmen 13 parçadan oluşan yeni albümü ‘En Baştan’ ın ilk klip çalışmasını ‘Çatı Katı’ isimli şarkısına çekti.Çatı Katı şarkısının sözleri Gökhan Şahin’e müziği Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi Atıl Aksoy’a ait .

“En Baştan” albümünün ilk video klip şarkısı “Çatı Katı” nın çekimlerinden önce Gökhan Türkmen ve yönetmen Murat Joker 2 ay boyunca klibin ön hazırlığını yaptı. Klasik videoların aksine senkron kullanılmayan video klipte Gökhan Türkmen’in oyunculuğunun ön planda olması dikkat çekiyor. Kısa film tadında çekilen klip için Gökhan Türkmen, 1 ay oyunculuk eğitimi aldı. Çekimlerdeki fit görüntüsü ile de dikkat çeken Gökhan Türkmen’e oyuncu Müjde Uzman eşlik etti.

 

“Çatı Katı” nın çekimleri 48 saat sürerken, 35 kişilik bir ekip görev aldı. Red EPIC kamera sistemi ile çekilen video klibin koşu sahneleri Beykoz’da özel bir orman arazisinde gerçekleşirken, ikinci gün ev sahneleri için Bayramoğlu’nda özel bir ev kullanıldı.

 

Gökhan Türkmen’in yeni albümünün ilk video klibi “Çatı Katı ” sosyal medya ve tüm müzik kanallarında Şubat ayının ilk haftası yayına girdi.